Medailon školy Fénixe - Mastenarium

Láká vás zabíjení příšer, plnění zakázek, náklonnost žen a vymlouvání se na neutralitu? Buďte o krok blíže svému cíli. Tento medailon školy Fénixe vás upozorní na všelijaká nebezpečí. Velmi detailní provedení z kvalitního materiálu, který působí dojmem pravého stříbra, zdobené kamínky z kubické zirkonie. Velikost S – malý. Kamínky – kubická zirkonie (fianit).

Fénix je dlouhověký pták, který se neustále rodí z vlastního popela. Fénix může symbolizovat obnovu a také slunce, čas, vzkříšení, život v ráji a výjimečnost.

Řetízek není součastí medailonu.
Barva kamínků – červená
Materiál: nikl-stříbro – stříbřitý, tvrdý, korozivzdorný, tažný; poddajná slitina mědi, niklu a zinku. Používá se pro nádobí a lékařské restaurační náčiní. Nazývá se také „německé stříbro“ či „nové stříbro“. Neoxiduje a nevyvolává alergie.

Jsme výhradním distributorem klenotnictví Mastenarium pro Českou republiku. Pokud tedy budete chtít jakýkoliv šperk z jejich dílny, můžete se obrátit na nás. Dokonce i když nemáme danou věc v e-shopu, dokážeme ji sehnat, a to vždy za stejné peníze jako přímo v Mastenariu, jen máte zajištěnou lepší dopravu a platbu v českých korunách.

pro členy: 850,00 Kčstandardní cena: 900,00 Kč stav: 2 ks skladem
Medailon školy Fénixe - Mastenarium
Medailon školy Fénixe - MastenariumMedailon školy Fénixe - Mastenarium