Desková hra Zaklínač

V tomto drsném fantasy světě, kde hrstka zlata může rozhodnout mezi životem a smrtí, sužují stvůry i ta nejcivilizovanější království. Čtyři hrdinové se postaví proti temnotě a vydají se za dobrodružstvím, aby odhalili pravdu o nebezpečí, které ohrožuje zemi.

Dobrodružná hra Zaklínač je desková hra pro dva až čtyři hráče plná záhad, nebezpečí a nečekaných odhalení. Chopte se role jednoho ze čtyř oblíbených hrdinů ze světově proslulé literární ságy a počítačových her. Cestujte po světě a postavte se nepřízni osudu i zákeřným nestvůrám. Pátrejte po stopách, řešte záhady a plňte rozličné úkoly. Zlepšujte schopnosti svých hrdinů, posilujte svou magii, hromaďte zlato a moc. Vytvořte během hry příběh vlastního dobrodružství plný obtížných úkolů a překvapivých zvratů.

Postavte se svým soupeřům – i přátelům – a prověřte své schopnosti v boji, magii i diplomacii. Zvítězit může jen jeden!

Dokážete vyřešit mystické záhady dříve než vaši soupeři? Svět Zaklínače na vás čeká…

Balení obsahuje:

  • 1 herní plán
  • 4 listy hrdinů a 4 plastové figurky hrdinů
  • 9 kostek
  • více než 200 různých žetonů
  • přes 250 karet

Aktuálně není skladem, čeká se na dotisk hry. Je však možné dělat předobjednávky.

Rádi byste rozšíření nebo jinou hru, kterou zde nemáme? Napište nám, například z shop.blackfire.cz toho dokážeme dodat více!

pro členy: 1 050 Kčstandardní cena: 1 200 Kč
Desková hra Zaklínač
Desková hra ZaklínačDesková hra ZaklínačDesková hra ZaklínačDesková hra ZaklínačDesková hra ZaklínačDesková hra Zaklínač